banner

Automatinis inkubatorius PD60SH

320,00 €
Su PVM
Profesionalių inkubatorių gamintojas panaudojo daugiau nei 30 metų patirtį gaminant naminių paukščių įrangą. Inkubatoriaus dizainas yra apgalvotas ir patobulintos visos jo panaudojimo galimybės, ypatingą dėmesys buvo atkreiptas į universalumą (inkubatorius perinimui- skilimo spinta). PRODI inkubatoriai užtikrina labai tikslų šilumos ir drėgmės palaikymo rėžimą. PRODI inkubatoriai yra ne tik lygiaverčiai, bet jų našumas netgi viršija geriausių pasaulyje pirmaujančių prekių ženklų (tokių kaip "Brinsea","Rcom", "River system", "Borotto") inkubatorių. Puikios kokybės inkubatorius už santykinai mažesnę kainą. PRODI PD60SH turi du "CONTURN ™" kiaušinių vartymo mechanizmus. Techninė specifikacija: Talpa: 60 viščiukų / 40 ančių ar kalakutų / 108-156 putpelių / 24 žąsų kiaušinių (taip pat turite įsigyti keturias didesnes kiaušinių laikiklius); Energijos sunaudojimas: darbiniu rėžimu vidutiniškai 30 W (maksimalus įjungimo momentu 80 W). * Labai tvirtas korpusas, pagamintas iš ABS plastiko; *Skaitmeninis temperatūros ir drėgmės indikatorius; *Automatinė temperatūros reguliavimas sistema / su įspėjimo funkcija; *Automatinis vandens lygio stebėjimas; *AIRROUTE ™ ventiliatorius su IP55 lygio apsauga nuo drėgmės ir dulkių; *Reguliuojamos ventiliacijos angos; *Stabilizuotas, optimalus ventiliatoriaus greitis; *Conturn 30"x 2 automatinė kiaušinių vartymo sistema; *SS316 jutiklio apsaugos filtras; *Visos dalys yra apgalvotos, kad jas būtų lengva prižiūrėti ir išvalyti; *Labai mažas triukšmo lygis, skirtas naudoti namuose; *Atskyrimo sienelė dalija inkubatorių į dvi atskiras dalis (inkubavimo ir skilimo zonos). Papildomai galite įsigyti šiuos priedus:
width= Putpelių kiaušinių laikiklis QT13 padidins kiaušinių kiekį iki 156vnt.
width= Kiaušinių vartymo rėmeliai dideliems - žąsų, kalakutų kiaušiniams.
width= Šeši kiaušinių laikymo rėmeliai pakeičiami į keturis inkubavimo krepšius.
Patentuotos technologijos šiame inkubatoriuje:  
conturn-300x300.jpgCONTURN™ automatinis vartymo mechanizmas Puiki patentuota konstrukcija užtikrina saugų kiaušinių vartymą. Vartymo rėmas pagamintas iš smūgiams atsparaus ABS plastiko. Vartymo varikliai, kiaušinių laikymo rėmus pasuka kas 2h, 45 laipsnių kampu į abejas puses.
airroute-300x300.jpgAIRROUTE PLUS™ oro cirkuliavimo sistema Patentuota oro cirkuliacijos technologija, kuri radikaliai pagerina inkubatoriaus perinimo rezultatus. AirRoute Plus sistema užtikrina optimalų temperatūros ir drėgmės palaikymo rėžimą. AiRoute Plus pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir yra priskirtas IP55 klasei, kas leidžia veikti drėgnose ir dulkėtose aplinkose.

Išperinimas 

≥ 99%

Temperatūros matavimo

tikslumas

± 0,1 ° C

Temperatūros nustatymo

tikslumas

± 0,1 ° C

Temperatūros palaikymo tikslumas

≤ ± 0.2 ° C

 Drėgmės matavimo tikslumas  ≤ ± 0.3 ° C

Kita techninė informacija:

Automatinis vartymas

Oro šildymo elementas

80W 

Elektros sunaudojimas

 30W 

Talpa vertyklėje:

 60 vnt vištų kiaušinių,

 40 vnt ančių ar kalakutų  kiaušinių,

 108-156 vnt putpelių kiaušinių,

 24 vnt žąsų kiaušiniai.

Galima įsigyti papildomų priedų   Kiaušinių laikymo rėmeliai, skilimo krepšiai

Darbinė įtampa

AC220V-240V, 50Hz

Santykinė oro drėgmė

Palaikoma tolygiai 2 % RH tikslumu

Darbinės aplinkos temperatūra

nuo +16 ° C  iki   +25 ° C

Elektros sunaudojimas

 Darbo rėžimu 30 W

Dydis, m (L x W x H)

65 x 46 x 27 (h) cm
Kilmės šalis Turkija
Garantinis aptarnavimas 2 metai
########### UŽKLAUSA APIE PREKĘ ########### [contact-form-7 id="4728" title="Užklausa dėl pramoninių inkubatorių"]  
AG000119
5 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.