banner

Augintuvė Comfortplast 25cm MIDI

179,99 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota


Tai novatoriškas sprendimas paukščių auginimui ir veisimui. Augintuvėje sumontuota nipelinė girdymo sistema (visi vamzdeliai, adapteriai, pajungimai įtraukti į kompl.), taip pat vandens talpa, šėryklėlės kiekvienam sektoriui, taip pat išorinės šėryklos-loveliai, šildymo elementai su termostatais (žiūrėti pateiktas nuotraukas). Šios augintuvės karkaso plastikas yra pagamintas iš spec. medžiagų naudojant pažangiausias technologijas, todėl augintuvė-narvelis yra higieniškas, švarus, bei saugus mažiems paukšteliams. Grindų medžiaga ir pačių akelių dydis neleidžia paukšteliams susižeisti, o ekskrementai labai greitai pašalinami iš vidaus (automatiškai iškrenta).  Su šiomis augintuvėmis priežiūra ir laikymo sąlygos labai supaprastėja, auginimas labai palengvėja, o išvalymas pagreitėja.

Specifikacija:

Talpa pateikta 1 aukšte: (putpeliukų 50-60 , kurapkų 40-45, viščiukų 25-30, ančiukai / kalakučiukai 15-20 )  Aukštis: 40cm; Papildomai: šėrykla ir nipelinės girdyklos įtrauktos į komplektaciją; Šildytuvo galia: 125W Įrengtas vidaus apšvietimas; Izoliuotas nuo šilumos praradimo skaidria medžiaga, kuri leidžia max išnaudoti patalpos apšvietimą dienos metu. Termoreguliatoriaus palaikoma šiluma max iki +40C. MATMENYS: plotis 64cm x gylis 62cm x aukštis 44 cm

Pagrindiniai privalumai:

Unikalus patentuotas dizainas; Augintuvė – narvelis yra įrengtas su giliu ir lengvai išvalomu ekskrementų dėklu; Grindys pagamintos taip, kad paukštelio susižalojimo rizika prilygsta 0%; Korpusas labai patvarus ir nekeičia formos ir sąvybių prie UV spindulių; Narvas yra lengvai surenkamas ir išardomas kaip “LEGO”; Išsiardo atskirais korpusais ir užima labai mažai vietos; Į komplektą įeina išsami surinkimo instrukcija.
AG000016
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.