banner

Augintuvė Comfortplast 25cm – 5 aukštu su stumdomu stovu

969,99 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota


Tai novatoriškas sprendimas paukščių auginimui ir veisimui. Augintuvėje sumontuota nipelinė girdymo sistema (visi vamzdeliai, adapteriai, pajungimai įtraukti į kompl.), taip pat vandens talpa, šėryklėlės kiekvienam sektoriui, taip pat išorinės šėryklos-loveliai, šildymo elementai su termostatais (žiūrėti pateiktas nuotraukas). Šios augintuvės karkaso plastikas yra pagamintas iš spec. medžiagų naudojant pažangiausias technologijas, todėl augintuvė-narvelis yra higieniškas, švarus, bei saugus mažiems paukšteliams. Grindų medžiaga ir pačių akelių dydis neleidžia paukšteliams susižeisti, o ekskrementai labai greitai pašalinami iš vidaus (automatiškai iškrenta).  Su šiomis augintuvėmis priežiūra ir laikymo sąlygos labai supaprastėja, auginimas labai palengvėja, o išvalymas pagreitėja.

Specifikacija:

Talpa : (putpeliukų 450 , kurapkų 350, viščiukų 200-220, ančiukai / kalakučiukai 100-120 ) ; Aukštis: 25cm; Papildomai: šėryklos, nipelinės girdyklos, pajungimai, adapteriai. vamzdeliai, vand.talpa, šildymo element. - paminėtos dalys įtrauktos į komplektaciją; Šildytuvo galia: 125W Įrengtas vidaus apšvietimas; Izoliuotas nuo šilumos praradimo skaidria medžiaga, kuri leidžia max išnaudoti patalpos apšvietimą dienos metu. Termoreguliatoriaus palaikoma šiluma max iki +40C. MATMENYS: plotis 98cm x gylis 60cm x aukštis 196 cm SVORIS 56.9 KG.

Pagrindiniai privalumai:

Unikalus patentuotas dizainas; Augintuvė - narvelis yra įrengtas su giliu ir lengvai išvalomu ekskrementų dėklu; Grindys pagamintos taip, kad paukštelio susižalojimo rizika prilygsta 0%; Korpusas labai patvarus ir nekeičia formos ir sąvybių prie UV spindulių; Narvas yra lengvai surenkamas ir išardomas kaip "LEGO"; Išsiardo atskirais korpusais ir užima labai mažai vietos; Į komplektą įeina išsami surinkimo instrukcija.
AG000299
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.