banner

Augintuvė Comfortplast 40cm su stovu

239,99 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota


Tai novatoriškas sprendimas paukščių auginimui ir veisimui. Augintuvėje sumontuota gravitacinė girdymo sistema mažiems paukšteliams, taip pat šildymo elementas su termostatu. Šios augintuvės karkaso plastikas yra pagamintas iš spec. medžiagų naudojant pažangiausias technologijas, todėl augintuvė-narvelis yra higieniškas, švarus, bei saugus mažiems paukšteliams. Grindų medžiaga ir pačių akelių dydis neleidžia paukšteliams susižeisti, o ekskrementai labai greitai pašalinami iš vidaus (automatiškai iškrenta).  Su šiomis augintuvėmis priežiūra ir laikymo sąlygos labai supaprastėja, auginimas labai palengvėja, o išvalymas pagreitėja.

Specifikacija:

Talpa: 45-50 vnt viščiukų, 30-35 žąsiukai; Aukštis: 40cm; Papildomai: šėrykla ir girdykla komplektacijoje; Šildytuvo galia: 125W Įrengtas vidaus apšvietimas; Izoliuotas nuo šilumos praradimo skaidria medžiaga, kuri leidžia max išnaudoti patalpos apšvietimą dienos metu. Termoreguliatoriaus palaikoma šiluma max iki +40C. Vandens talpos nėra komplektacijoje.

Pagrindiniai privalumai:

Unikalus patentuotas dizainas; Augintuvė – narvelis yra įrengtas su giliu ir lengvai išvalomu ekskrementų dėklu; Grindys pagamintos taip, kad paukštelio susižalojimo rizika prilygsta 0%; Korpusas labai patvarus ir nekeičia formos ir sąvybių prie UV spindulių; Narvas yra lengvai surenkamas ir išardomas kaip “LEGO”; Išsiardo atskirais korpusais ir užima labai mažai vietos; Į komplektą įeina išsami surinkimo instrukcija.
AG000136
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.