banner

Narvas mažiems paukšteliams h-25cm, mini su nipelinėmis girdyklomis

59,00 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota


Tai novatoriškas sprendimas paukščių auginimui ir veisimui. Narvuose sumontuota šėrykla-lovelis, nipelinė girdymo sistema, vandens talpa. Šio narvelio karkaso plastikas yra pagamintas iš spec. medžiagų naudojant pažangiausias technologijas, todėl augintuvė-narvelis yra higieniškas, švarus, bei saugus mažiems paukšteliams. Grindų  akelių dydis neleidžia paukšteliams susižeisti, o ekskrementai labai greitai pašalinami iš vidaus (automatiškai iškrenta).  Su šiomis augintuvėmis priežiūra ir laikymo sąlygos labai supaprastėja, auginimas labai palengvėja, o išvalymas pagreitėja.

Specifikacija:

Talpa: > 12-15 vnt maži paukšteliai; Aukštis: 25cm; Papildomai: šėrykla, nipelinės girdyklos, vandens talpa įtrauktos į komplektaciją;

Pagrindiniai privalumai:

Unikalus patentuotas dizainas; Narvas  yra įrengtas su giliu ir lengvai išvalomu ekskrementų dėklu; Grindys pagamintos taip, kad paukštelio susižalojimo rizika prilygsta 0%; Korpusas labai patvarus ir nekeičia formos ir sąvybių prie UV spindulių; Narvas yra lengvai surenkamas ir išardomas kaip "LEGO"; Išsiardo atskirais korpusais ir užima labai mažai vietos; Į komplektą įeina išsami surinkimo instrukcija.
AG000124
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.