banner

Narvas Comfortplast 25cm - 2 aukštų su stumdomu stovu

299,00 €
Su PVM
Tai novatoriškas sprendimas paukščių auginimui ir veisimui. Narvuose sumontuota šėrykla, nipelinė girdymo sistema, vandens talpa. Šio narvo karkaso plastikas yra pagamintas iš spec. medžiagų naudojant pažangiausias technologijas, todėl narvelis yra higieniškas, švarus, bei saugus mažiems paukšteliams. Grindų medžiaga ir pačių akelių dydis neleidžia paukšteliams susižeisti, o ekskrementai labai greitai pašalinami iš vidaus (automatiškai iškrenta).  Su šiais narvais priežiūra ir laikymo sąlygos labai supaprastėja, auginimas labai palengvėja, o išvalymas pagreitėja.

Specifikacija:

Talpa: 70-80 vnt maži paukšteliai; Aukštis vieno aukšto: 25cm; Papildomai: šėrykla, nipelinės girdyklos, vandens talpa įtrauktos į komplektaciją; Matmenys: plotis - 98cm, gylis - 65cm, bendras aukštis 91cm.

Pagrindiniai privalumai:

Unikalus patentuotas dizainas; Narvelis yra įrengtas su giliu ir lengvai išvalomu ekskrementų dėklu; Grindys pagamintos taip, kad paukštelio susižalojimo rizika prilygsta 0%; Korpusas labai patvarus ir nekeičia formos ir sąvybių prie UV spindulių; Narvas yra lengvai surenkamas ir išardomas kaip “LEGO”; Išsiardo atskirais korpusais ir užima labai mažai vietos; Į komplektą įeina išsami surinkimo instrukcija.
5 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.