banner

Kiaušinių skilimo inkubatorius PRODI CT120H

599,00 €
Su PVM
Kiaušinių skilimo procesas yra vienas iš svarbiausių procesų po inkubacijos proceso. Todėl patyrę selekcininkai pasirenka atskirą kiaušinių skilimo inkubatorių, kad apsaugotų kiaušinius nuo bakterijų, dulkių ir kt. padarinių kas įvyksta kiaušinių skilimo metu.  PRODI kartos inkubatoriai idealiai tinka profesionalams ir mėgėjams. PRODI skilimo inkubatorių pranašumai:
  • Pilnai automatinė, skaitmeninė ir labai tiksli temperatūros ir drėgmės kontrolė
  • Aukštos kokybės korpuso izoliacinės medžiagos labai efektyviai sumažina šilumos nuostolius
  • Naujos kartos ultragarso technologija drėgmės kontrolei
  • Lengva priežiūra dėka priekinių ir galinių durų
PRODI skilimo inkubatoriai yra ne tik lygiaverčiai, bet jų kokybė ir našumas viršija net pasaulyje gerai žinomų gamintojų tokių kaip (Brinsea ir Rcom) inkubatorių už priimtinesnę kainą. Techninė specifikacija: Talpa: 120 vištų / 80 antys ir kalakutai / 216-312 putpelės / 48 žąsų (norint inkubuoti žąsų kiaušinius, reikia atskirai įsigyti GT03 kiaušinių laikiklius). Elektros sunaudojimas: darbiniu rėžimu tik 55W (kol pašyla tik 175W)
/></td> <td><strong>HUMISONIC™ drėgmės kontrolės sistema</strong> Patentuota ultragarsinė drėgmės palaikymo sistema. Skirtingai nuo įprastų drėkinimo sistemų, ši drėkinimo sistema nesukelia temperatūrų skirtumų inkubatoriaus viduje (standartiniai drėkintuvai – vandens šildymo tenai sukelia nepageidaujamą papildomą šilumą).</td> </tr> <tr> <td><img src=
3 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.