banner

Kiaušinių skilimo inkubatorius PRODI CT180H

699,00 €
Su PVM
Kiaušinių skilimo procesas yra vienas iš svarbiausių procesų po inkubacijos proceso. Todėl patyrę selekcininkai pasirenka atskirą kiaušinių skilimo inkubatorių, kad apsaugotų kiaušinius nuo bakterijų, dulkių ir kt. padarinių kas įvyksta kiaušinių skilimo metu.  PRODI kartos inkubatoriai idealiai tinka profesionalams ir mėgėjams. PRODI skilimo inkubatorių pranašumai:
  • Pilnai automatinė, skaitmeninė ir labai tiksli temperatūros ir drėgmės kontrolė
  • Aukštos kokybės korpuso izoliacinės medžiagos labai efektyviai sumažina šilumos nuostolius
  • Naujos kartos ultragarso technologija drėgmės kontrolei
  • Lengva priežiūra dėka priekinių ir galinių durų
PRODI skilimo inkubatoriai yra ne tik lygiaverčiai, bet jų kokybė ir našumas viršija net pasaulyje gerai žinomų gamintojų tokių kaip (Brinsea ir Rcom) inkubatorių už priimtinesnę kainą. Techninė specifikacija: Talpa: 180vištų / 120 antys ir kalakutai / 324-468 putpelės / 72 žąsų Elektros sunaudojimas: darbiniu rėžimu tik 65W (kol pašyla tik 225W)
/></td> <td><strong>HUMISONIC™ drėgmės kontrolės sistema</strong> Patentuota ultragarsinė drėgmės palaikymo sistema. Skirtingai nuo įprastų drėkinimo sistemų, ši drėkinimo sistema nesukelia temperatūrų skirtumų inkubatoriaus viduje (standartiniai drėkintuvai – vandens šildymo tenai sukelia nepageidaujamą papildomą šilumą).</td> </tr> <tr> <td><img src=
AG000130
10 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.