banner

Kiaušinių skilimo inkubatorius PRODI HB500H

1 099,00 €
Su PVM
Kiekis
Paskutinė prekė

Kiaušinių skilimo procesas yra vienas iš svarbiausių procesų po inkubacijos proceso. Todėl patyrę selekcininkai pasirenka atskirą kiaušinių skilimo inkubatorių, kad apsaugotų kiaušinius nuo bakterijų, dulkių ir kt. padarinių kas įvyksta kiaušinių skilimo metu.  PRODI kartos inkubatoriai idealiai tinka profesionalams ir mėgėjams. PRODI skilimo inkubatorių pranašumai:
  • Pilnai automatinė, skaitmeninė ir labai tiksli temperatūros ir drėgmės kontrolė
  • Aukštos kokybės korpuso izoliacinės medžiagos labai efektyviai sumažina šilumos nuostolius
  • Naujos kartos ultragarso technologija drėgmės kontrolei
  • Lengva priežiūra dėka priekinių ir galinių durų
PRODI skilimo inkubatoriai yra ne tik lygiaverčiai, bet jų kokybė ir našumas viršija net pasaulyje gerai žinomų gamintojų tokių kaip (Brinsea ir Rcom) inkubatorių už priimtinesnę kainą. Visi Cimuka PRODI Hb serijos modeliai suskirstyti į 3 kategorijas: C tipas (kombinuoti modeliai) S tipas (inkubacijos modeliai) H tipas (skilimo modeliai) Techninė specifikacija: Talpa: 490vištų / 336 antys ir kalakutai / 1386 putpelės / 210 žąsų Elektros sunaudojimas: darbiniu rėžimu tik 115W (kol pašyla tik 400W)  
/></td> <td>HUMISONIC™ drėgmės kontrolės sistema Patentuota ultragarsinė drėgmės palaikymo sistema. Skirtingai nuo įprastų drėkinimo sistemų, ši drėkinimo sistema nesukelia temperatūrų skirtumų inkubatoriaus viduje (standartiniai drėkintuvai – vandens šildymo tenai sukelia nepageidaujamą papildomą šilumą).</td> </tr> <tr> <td><img src=
1 Vienetas
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.